Tvoje pripojenie do siete Internet je obmedzené.


Pre odstránenie tohto problému skús nasledovné:

  • Skontroluj, či si pripojený do správnej zásuvky. Internet ti pôjde z oboch zásuviek, ale len na tej bunke a na tej izbe, ktorú máš zadanú na userpaneli.
  • Skontroluj, či sa MAC adresa tvojho počítača zhoduje s tou zaregistrovanou v userpaneli.
  • Ak si uhradil občiansky poplatok, no tvoju platbu neevidujeme v userpaneli, je potrebné doniesť doklad o zaplatení.

Ak sa ti nepodarilo vyriešiť problém, napíš nám na userpanel v časti Helpdesk alebo príď na úradné hodiny PCKlubu v uvedenom čase. V prípade, ak napíšeš na helpdesk, je potrebné nechať zapojený notebook alebo PC v internetovej zásuvke tak, aby sa ti neuspal až po dobu, pokým ti niekto neodpíše na ticket.


FORMULÁR NA HLÁSENIE INÝCH PORÚCH A ZÁVAD NA IZBÁCH SA NACHÁDZA NA TOMTO ODKAZE.
               

Q&A :

Ako mám postupovať ak som ešte nikdy nemal aktivovaný internet ? : Je to jednoduché, vytvor si konto na userpaneli , pridaj svoj počítač/laptop/mobil s unikátnym názvom a MAC adresou a následne postupuj podľa plagátov vyvesených na nástenkách, ktoré ti povedia ako zaplatiť členský poplatok OZ a kam následne odniesť zmluvu. Ak práve nie je obdobie zápisu (začiatok semestrov), napíš nám ticket na userpanel v časti Helpdesk.

 

Môj laptop nemá ethernetovú zásuvku, ako sa mám pripojiť ?: V dnešnej dobe veľa ultrathin zariadení nedisponuje ethernetovým adaptérom, pre stabilné a rýchle pripojenie odporúčame si zakúpiť bežný „usb ethernet“ adaptér a pripojiť sa káblom.

 

Ako sa môžem pripojiť na INTRAK wifi ?: V rámci služieb pripojenia, poskytujeme možnosť použiť wifi access pointy umiestnených na chodbách. Pripojiť sa k nim je možné iba po zadaní správnej mac adresy v  userpaneli , je možné zadať aj adresy mobilných telefónov. Jednotlivé nastavenia wifi pripojenia v štandarde wpa2-Enterprise nájdete v sekcií návody.

 

Aké ďalšie služby poskytujete ?: pcklub, poskytuje okrem pripojenia na „internet“ aj radu ďalších zaujímavých služieb v internátnej sieti, o ktoré sa starajú naši zanietený klubáci, prehľad týchto služieb nájdete na tomto odkaze.

 

Kde nájdem prevádzkový poriadok, aby som náhodou neporušil pravidlá ?: Prevádzkový poriadok sa nachádza na tejto adrese